Resultats

 

Categoria Infantil

 

Primer premi:        TRIO DE CORDA VIVALDI

                              David Martínez Gonzàlez

                              Joan Esteve Melero

                              Pablo Segarra Alonso

 

Segon premi:          MOZART STRING QUARTET

                              Bàrbara Martínez Ibáñez

                              María Segarra Alonso

       Mar Sánchez Arias

      Ana Martínez González

 

Menció d’Honor:     DUET MEDITERRANI

                              Marcel Esquerré Porcar

                              Pol Bes García

 

                              TRIO DOMENICA

                              Alèxia Reixach Bertran

                              Sam Vanrell Gorina

       Joan Puntí Espinet

 

Categoria Juvenil

 

Primer premi ex-aequo:     TRIO 238 CORDES

                              Lluc Montmany Sancho

                              Joan Flores Bassas

                              Sergi García Cabrera

 

                              TRIO NIRA  

                              Guida Miró Rocavert

                              Emma Ortega Richarte

                              Anna Ripoll Clotet

 

 

Segon premi:         QUARTET APOLO

                              Angels López Tormo

                              Elena Pérez Ventura

                              Pere Rius Cabré

                              Miranda Beatriz Rodríguez Guerra

 

Menció d’honor :    TARRACO DUO

                              Jana Corsellas Bergadà

                              Magí Llatzer Torres

 

                              TRIO JOIA

                              Alexandra Huguet Gély

                              Joana Vinaixa Sol

                              Ivet Gómez Sierra

 

 

Categoria Jove

 

Primer premi:        TRIO CEPHEUS

                              Àlex Olmedo Duynslaeger

                              Hilda Camila Maza Sierra

                              Nil Solé Bachs

 

Segon premi:          INTOSAX QUARTET

                              Pep Ignacio Roig

                              Joan German Olivé

                              Gemma Colomé Serrano

                              Anna Anguera Reverté

 

Menció d’Honor:    TRIO AZALAIS

                              Duna Vilanova Albert

                              Miquel Muñiz Galdon

                              Paola Alarcón Pèrez

                                    

 

Categoria Superior

 

Primer premi:        TRIO BLANCHARD

                              Xabier Gullón Elgarresta

                              Paula Sánchez Lahoz

                              Alba Llorach Roca

 

Segon premi ex-aequo:  MARTA & MISAKI

                              Marta Torres Balcells

                              Misaki Andrea Pascual Maruyama

 

                              JÚLIA I BERNAT

                              Júlia Fortuny Castellano

                              Bernat Sánchez Farrés