Contacte amb l'Escola

Atenció a l'usuari

Direcció

Daniel Uzquiano Cruz
duzquiano@dipta.cat
 

Administració i secretaria

Olívia Ferré
oferre@dipta.cat

Àlex Soro
asoro@dipta.cat

Elisenda Barceló
ebarcelo@dipta.cat

 

Caps de departament

Fotografia artística
Sílvia Iturria
siturria@dipta.cat

Gràfica Publicitària
Marcel Blàzquez
mblazquez@dipta.cat

Joieria artística
Eugènia Arnavat
earnavat@dipta.cat

Arts aplicades al mur
Àlvar Calvet
acalvet@dipta.cat

Il·lustració
Antoni Alcàcer
aalcacer@dipta.cat

Animació
Francesc Poblet
fpoblet@dipta.cat

Gràfica interactiva
David Salas
dsalas@dipta.cat

 

Adreça
Crta. de Valls, s/n Zona Educacional 
43007
Tarragona
Apt. de correus 177 

Correu electrònic
administracioeadt@dipta.cat
Telèfons
977 21 12 53
977 21 12 98

Horari d'atenció Secretaria
De dilluns a divendres: 10 a 13h
Dimarts i dijous: 10 a 13h / 15.30 - 17.30h