Ma Teresa Mariné i Solé

Diputat

Ma Teresa Mariné
Presa de Possessió: 
02/07/2019
Partit Judicial: 
Tortosa
Partit Polític: 
ERC

Contacte Grup Polític: 

T.
977 296 609
|
grup-erc@dipta.cat

Fitxa biogràfica

A/e a la Diputació: mariat.marine@dipta.cat
Twitter: @teremaso1973
Instagram: TMarine1973

Càrrecs a la Diputació

Càrrec municipal:

  • Regidora a l'Ajuntament de Vilalba dels Arcs

Formació i trajectòria professional

  • Llar d'Infants CFGM- 1991
  • Guiatge enoturístic - 2013
  • Sommeliera i maridatge - 2017
  • Gerència d'empresa - 2006

Trajectòria política

  • Alcaldessa de Vilalba dels Arcs, del 22 de juny de 2015 fins al 13 de juny de 2017
  • Primera tinent d'Alcalde de Vilalba dels Arcs del 13 de juny de 2017 al 16 de juny del 2019
  • Primera tinent d'Alcalde de Vilalba dels Arcs des del 15 de juny de 2019