La Diputació

M. Teresa Mariné i Solé

M Teresa Marine


 
Diputada provincial: Maria Teresa Mariné i Solé
Presa de possessió: 02/07/2019
Partit judicial: Reus
 

Partit polític: ERC | Tel. 977 296 609 | grup-erc@dipta.cat

A/e a la Diputació: mariat.marine@dipta.cat
Twitter: @teremaso1973
Instagram: @tmarine1973

Càrrecs a la Diputació

Càrrec municipal

  • Regidora de l'Ajuntament de Vilalba i els Arcs.

Formació i trajectòria professional

  • Sommelier i maridatge (2017).
  • Guiatge enoturístic (2013).
  • Gerència d'empresa (2006).
  • Llar d'Infants CFGM (1991).

Trajectòria política

  • Primera tinenta d'alcaldia de Vilalba i els Arcs (des del 15 de juny de 2019).
  • Primera tinenta d'alcaldia de Vilalba i els Arcs (del 13 de juny de 2017 al 16 de juny de 2019).
  • Alcaldessa de Vilalba i els Arcs (del 22 de juny de 2015 al 13 de juny de 2017).

Informació econòmica relativa al càrrec a la Diputació de Tarragona