Contacte amb l'Escola

Atenció a l'usuari

Direcció

Director
Daniel Uzquiano Cruz
duzquiano@dipta.cat

Cap d'estudis
David Salas Espasa
dsalas@dipta.cat

Secretari acadèmic
Antoni Pallisé Tàrraga
apallise@dipta.cat

 

Administració i secretaria

Olívia Ferré Rodríguez
oferre@dipta.cat

Àlex Soro Zamora
asoro@dipta.cat

Alexandra Nieto Torres
anieto@dipta.cat

 

Caps de departament

Fotografia artística
Sílvia Iturria March
siturria@dipta.cat

Gràfica Publicitària
Laura Casas Murtra
lcasas@dipta.cat

Joieria artística
Núria Anguren Alasà
nanguren@dipta.cat

Arts aplicades al mur
Núria Rion Virgili
nrion@dipta.cat

Il·lustració
Àngel Sauret Sumalla
asauret@dipta.cat

Animació
Francesc Poblet Porta
fpoblet@dipta.cat

Gràfica interactiva
Ariadna Costa Villaró
acostav@dipta.cat

Responsable de comunicació
Elisabet Díez Rodríguez
ediezr@dipta.cat

Adreça
Crta. de Valls, s/n Zona Educacional 
43007
Tarragona
Apt. de correus 177 

Correu electrònic
administracioeadt@dipta.cat

Telèfons
977 21 12 53
977 21 12 98

Horari d'atenció secretaria
Dilluns i dimarts: 9 a 13.30 h / 16.00 - 17.30h
Dimecres, dijous i divendres: 9 a 13.30 h
*Mes de juliol: de dilluns a divendres de 9 a 13.30 h
*Agost: l'escola romandrà tancada.