Contacte amb l'Escola

Atenció a l'usuari

Direcció

Daniel Uzquiano Cruz
duzquiano@dipta.cat
 

Administració i secretaria

Olívia Ferré
oferre@dipta.cat

Àlex Soro
asoro@dipta.cat

Patricia Ramos
plramos@dipta.cat

 

Caps de departament

Fotografia artística
Sílvia Iturria
siturria@dipta.cat

Gràfica Publicitària
Itziar Solla
isolla@dipta.cat

Joieria artística
Núria Anguren
nanguren@dipta.cat

Arts aplicades al mur
Núria Rion
nrion@dipta.cat

Il·lustració
Àngel Sauret
asauret@dipta.cat

Animació
Francesc Poblet
fpoblet@dipta.cat

Gràfica interactiva
Ariadna Costa
acostav@dipta.cat

 

Adreça
Crta. de Valls, s/n Zona Educacional 
43007
Tarragona
Apt. de correus 177 

Correu electrònic
administracioeadt@dipta.cat

Telèfons
977 21 12 53
977 21 12 98

Horari d'atenció secretaria
Dilluns i dimarts: 9 a 13.30 h / 16.00 - 17.30h
Dimecres, dijous i divendres: 9 a 13.30 h
*Mes de juliol: de dilluns a divendres de 9 a 13.30 h
*Agost: l'escola romandrà tancada.