Horari d’atenció de l’equip directiu:
Per concertar visita telemàtica cal posar-se en contacte a través del correu electrònic
 
Director:

Albert Torrent i Curull
atorrent@dipta.cat

 Cap d'estudis: 

Andreu Ferré Llaó
aferrel@dipta.cat
 

Secretari acadèmic: 

Rubén Domingo Boloix
rudomingo@dipta.cat

Suport a la direcció: 

Peregrí Portolés Chulvi
pportoles@dipta.cat

 

Horari d'atenció dels professors tutors 

Com està establert en el Pla d'Organització de Centre, les tutories es realitzaran de forma telemàtica excepte en aquells casos que per raons justificades s’hagi de realitzar amb cita prèvia i de forma presencial.

Professor/a

Contacte

Aymí López, Cecíliacaymi@dipta.cat
Bonilla Julià, Jordijbonilla@dipta.cat
Campàs Homs, Sàndalscampas@dipta.cat
Córdoba Zafrilla, Martamcordoba@dipta.cat
Costes Ferré, Sergiscostes@dipta.cat
Cugat Borràs, Rosaliarcugat@dipta.cat
Del Egido Monzón, Carloscdelegido@dipta.cat
Domingo Boloix, Rubénrudomingo@dipta.cat
Enfedaque Novell, Annaaenfedaque@dipta.cat
Fabra Gilabert, J. Carlesjfabra@dipta.cat
Ferré Llaó, Andreuaferrel@dipta.cat
Folch Eskelinen, Lauralfolch@dipta.cat
Forner Ramón, J.Ricardojforner@dipta.cat
Galland Oliva, Carolinacgalland@dipta.cat
Gallén Simó, Jordijgallen@dipta.cat
Giralt Martínez, Oriologiralt@dipta.cat
Huguet Espelta, Elisamhuguet@dipta.cat
Launes Montaña, Ivanilaunes@dipta.cat
Llop Bosch, Claracllopb@dipta.cat
Llorach Garcia, Xavierfxllorach@dipta.cat
Martí Fandos, Paulapmartif@dipta.cat
Matheu Haskell-Bell, Daviddmatheu@dipta.cat
Ollé Sabaté, Cintacolle@dipta.cat
Parés Mariné, Oriolopares@dipta.cat
Portolés Chulvi, Peregrípportoles@dipta.cat
Reguero Tassart, Inésireguero@dipta.cat
Roig Fabregat, Andreuaroigf@dipta.cat
Ruiz Barrera, Santiagosruiz@dipta.cat
Sanz Campos, Annaasanz@dipta.cat
Serena Losa, Fernandofserena@dipta.cat
Setó Estradé, Jordinajseto@dipta.cat
Tena Mauri, Albinoatena@dipta.cat
Torrent Curull, Albertatorrent@dipta.cat
Vidal Arasa, Joan F.jvidal@dipta.cat
Villar Montcusí, Lauralvillar@dipta.cat

Informació Acadèmica