Diputació de Tarragona

EQUIP DIRECTIU

  • DIRECTORA: ANNA GISPERT GIMÉNEZ | agispert@dipta.cat
  • CAP D'ESTUDIS: NACHO ÁLVAREZ MARTÍNEZ | nalvarez@dipta.cat
  • SECRETÀRIA ACADÈMICA: ALÈXIA BUYÓ ARAGONÈS | abuyo@dipta.cat

CLAUSTRE DE PROFESSORS

  • JORDI ALENTORN DOMÈNECH
    Tècnic especialista en Delineació

  • NACHO ÁLVAREZ MARTÍNEZ
    Arquitecte

  • JORDI BERGADÀ MASQUEF
    Arquitecte

  • PILAR BRUNED GIL
    Llicenciada en Història de l’Art

  • ALÈXIA BUYÓ ARAGONÈS
    Graduada en Arts plàstiques

  • MIREIA CALAF MENSA
    Llicenciada en Belles Arts

  • ASUN VIDAL LAYEL
    Arquitecta, Postgrau en estructures metàl·liques i Màster en Arquitectura i Medi Ambient

  • PERE FOLCH PIQUÉ
    Graduat en Arts plàstiques

  • JANET FORTUNY GONZÁLEZ
    Diplomada en Disseny

  • ANNA GISPERT GIMÉNEZ
    Llicenciada en Belles Arts, Postgrau de disseny de la Informació, Infografia i Motion Graphics i Màster de Disseny, Disseny de Marca i Imatge Corporativa

  • XAVIER MONJE MARGALÍ
    Arquitecte

  • ÀLEX BASTERRA TOST
    Graduat en Arts i Disseny i Màster en Videojocs: Disseny, Creació i Programació 

  • MÒNICA LÓPEZ DALMAU
    Especialista en comunicació cultural (Licenciada en Periodisme i Relacions Públiques i Grau en comunicació), CFGS de Disseny Gràfic i Fotografia i Màster Lighting Urgan Arquitecture i Màster L’objecte a l’exposició.

  • LÍDIA PORCAR TABERNERO
    Llicenciada en Belles Arts

  • YURI ESPAÑOL PUIG
    Llicenciat en Enginyeria Multimèdia

  • JOSEP SANTACRUZ MUÑOZ
    Enginyier Informàtic, Doctorat en Enginyieria Informàtica i Màster CAP

  • JUANJO UCHA ALFARO
    Tècnic especialista en edició de vídeo

  • JOAQUIM VILAFRANCA PIJOAN
    Arquitecte

  • JOAQUIM ZARAGOZA ANGLÈS
    Llicenciat en Dret

  • XAVIER LLORACH GARCIA
    Sonòleg

  • SALVADOR MALLÉN CIVIT
    Llicenciat en Belles Arts, Grau Superior de Delineació i Enginyeria de Disseny Industrial

COORDINACIONS

  • COORDINACIÓ P.I.D.O.D.: JORDI BERGADÀ MASQUEF | jbergadam@dipta.cat
  • COORDINACIÓ A.E.: PILAR BRUNED GIL | pbruned@dipta.cat
  • COORDINACIÓ INFOGRAFIA 3D: LÍDIA PORCAR TABERNERO | lporcar@dipta.cat
  • COORDINACIÓ VIDEOJOCS I ENTORNS VIRTUALS: ÀLEX BASTERRA TOST | abasterra@dipta.cat
  • COORDINACIÓ PRÀCTIQUES A EMPRESA: JANET FORTUNY GONZÁLEZ | jfortuny@dipta.cat
  • COORDINACIÓ INFORMÀTICA: JORDI ALENTORN DOMÈNECH | jalentorn@dipta.cat
  • COORDINACIÓ DE CICLES:  JOAQUIM VILAFRANCA PIJOAN | jvilafranca@dipta.cat.

TUTORIES

  • TUTORIA 1R CURS P.I.D.O.D.: JORDI BERGADÀ MASQUEF
  • TUTORIA 1R CURS A.E.: ALÈXIA BUYÓ ARAGONÈS
  • TUTORIA 2N CURS P.I.D.O.D.: PILAR BRUNED GIL
  • TUTORIA 2N CURS A.E.: NACHO ÁLVAREZ MARTÍNEZ
  • TUTORIA 1R CURS INFOGRAFIA 3D: LÍDIA PORCAR TABERNERO
  • TUTORIA 2N CURS INFOGRAFIA 3D: JORDI ALENTORN DOMÈNECH
  • TUTORIA 1R CURS VIDEOJOCS I ENTORNS VIRTUALS: JANET FORTUNY GONZÁLEZ
  • TUTORIA 2N CURS VIDEOJOCS I ENTORNS VIRTUALS: JOSEP SANTACRUZ MUÑOZ
  • TUTORIA PFC P.I.D.O.D.:  XAVIER MONJE MARGELÍ
  • TUTORIA PFC 3X2:  JORDI BERGADÀ MASQUEF
  • TUTORIA PFC A.E.:  NACHO ÁLVAREZ MARTÍNEZ

REPRESENTANT A LA COORDINADORA D’ESCOLES D’ART DE TITULARITAT PÚBLICA

  • ANNA GISPERT GIMÉNEZ

REPRESENTANT AL CONSELL ESCOLAR MUNICIPAL

  • ANNA GISPERT GIMÉNEZ

CONSELL ESCOLAR

  • ANNA GISPERT GIMÉNEZ
    Directora
  • CARLES BRULL FRONT 
    Representant Diputació de Tarragona
  • MONTSE PIÑERO PALAU
    Representatn Ajuntament de Reus
  • NACHO ÁLVAREZ MARTÍNEZ
    Cap d’Estudis
  • JORDI ALENTORN DOMÈNECH
    Representant sector Professors
  • JUANJO UCHA ALFARO
    Representant sector Professors
  • ALEX BASTERRA TOST
    Representant sector Professors
  • MIREIA CALAF MENSA
    Representant sector Professors
  • ALÈXIA BUYÓ ARAGONÈS
    Secretària acadèmica
  • TERESA DE LA FUENTE GONZÁLEZ
    Representant sector PAS
  • ALBA CORDERO RODRIGUEZ
    Representant sector alumnes
  • CLÁUDIA PASCUAL SANATÉ
    Representant sector alumnes
  • JULIO YORDAN DEL ALIGA DIOPE
    Representant sector alumnes
  • CECILIA CASAS SIDERA
    Representant sector alumnes

PERSONAL D’ADMINISTRACIÓ I SERVEIS

  • TERESA DE LA FUENTE GONZÀLEZ 
    Encarregada d’administració
  • PATRÍCIA LIA RAMOS MARTÍNEZ
    Auxiliar d’administració
  • DOLORS ESQUINAS GUARDIA
    Consergeria
  • LLUÍS MARÉ BANZO
    Consergeria