La Diputació

Tresoreria

Missió i funcions


L'Àrea de Tresoreria de la Diputació desplega les funcions bàsiques que té atribuïdes per la normativa sobre hisendes locals, conjugant els recursos monetaris amb el pagament puntual de les obligacions.

Gestiona la caixa i les operacions de crèdit, tant de la corporació com dels seus organismes autònoms.

Adreça: 
Palau de la Diputació de Tarragona
Passeig de Sant Antoni, 100
43003  Tarragona
Telèfon: 977 296 622 / 977 296 623

Organització de l'Àrea

Diputat delegat

Diputat delegat d'Hisenda:

Quim Nin Borredà

 

Organigrama

DIP90
Francesc Cid Grau
TRESORER
ÀREA TRESORERIA
fcid@diputaciodetarragona.cat
2001

  • SERVEI DE TRESORERIA

    Gestiona les finances de la corporació i dels organismes autònoms, les relacions amb les entitats financeres i tot el que té a veure amb aquesta activitat.


    • UNITAT DE PLANIFICACIÓ I GESTIÓ FINANCERA

    • Roser Secall Ros
      TÈCNIC/A MITJÀ/ANA
      UNITAT DE PLANIFICACIÓ I GESTIÓ FINANCERA
      rsecallr@diputaciodetarragona.cat
      Anna Lopez Bernad
      TÈCNIC/A MITJÀ/ANA
      UNITAT DE PLANIFICACIÓ I GESTIÓ FINANCERA
      alopezb@diputaciodetarragona.cat
      Mari Pau Bachiller Rivera
      TÈCNIC/A MITJÀ/ANA
      UNITAT DE PLANIFICACIÓ I GESTIÓ FINANCERA
      mpbachiller@diputaciodetarragona.cat
      Leticia Soria Zamora
      TÈCNIC/A AUXILIAR
      UNITAT DE PLANIFICACIÓ I GESTIÓ FINANCERA
      lsoria@diputaciodetarragona.cat
      1402

    • UNITAT DE GESTIÓ DE COBRAMENTS I PAGAMENTS

    • Alicia Bergada Tortajada
      AUXILIAR ADMINISTRATIU/IVA DE GESTIÓ
      UNITAT DE GESTIÓ DE COBRAMENTS I PAGAMENTS
      abergada@diputaciodetarragona.cat
      1410
      Benjamin Ciudad Ojea
      ADMINISTRATIU/IVA
      UNITAT DE GESTIÓ DE COBRAMENTS I PAGAMENTS
      bciudad@diputaciodetarragona.cat
      1403
      Gemma Domènech Jordan
      ADMINISTRATIU/IVA
      UNITAT DE GESTIÓ DE COBRAMENTS I PAGAMENTS
      gdomenech@diputaciodetarragona.cat
      1404
      Jesús Baduell Rovira
      ADMINISTRATIU/IVA DE GESTIÓ
      UNITAT DE GESTIÓ DE COBRAMENTS I PAGAMENTS
      jbaduell@diputaciodetarragona.cat
      1409
  • Cristina Odena Rufie
    CAP DEL SERVEI DE TRESORERIA
    SERVEI DE TRESORERIA
    codena@diputaciodetarragona.cat
    1406

En destaquem